Okresní hospodářská komora Beclav

JIC

JIC je zájmové sdružení právnických osob a již 15 let podporuje lidi ve vytváření a rozvoji firem, které mohou měnit svět. 
Svými aktivitami přispívá ke konkurenceschopnosti jihomoravských podniků, které pak nabízí kvalifikovaná a pracovní místa v regionu. 
JIC nabízí spoustu individuálních služeb a programů, my jsme se v rámci spolupráce zaměřili na: 
  
JIC PLATINN - když máte zaběhnutou firmu a chcete dát svému podnikání nový impuls 
 
Co je JIC PLATINN? 
JIC PLATINN je program pro zavedené technologické firmy z Jihomoravského kraje. Pomocí konzultací s vámi vybraným expertem získáte nový pohled na svůj byznys a také konkrétní plán aktivit vedoucích k dalšímu růstu.
 
Kdo se do může přihlásit?
Přihlásit se může jakákoli technologická firma starší než 3 roky se sídlem v Jihomoravském kraji, která má více než 10 zaměstnanců.
 
Co mi může přinést?
Majitelé firem jsou většinou zvyklí rozhodovat sami a nemají poradce, se kterým by mohli probrat svá rozhodnutí. Díky programu JIC PLATINN získáte “parťáka” v osobě zkušeného experta, který se na firmu podívá nezaujatým okem a dodá vám odvahu udělat ty správné kroky v rozvoji firmy. 
 
Jak funguje?
Vaše firma nejprve absolvuje analýzu inovačních příležitostí - zjistíme, ve kterých oblastech je silná a kde má naopak rezervy. Následuje 1. fáze, ve které s expertem naplánujete plán potřebných změn. Pokud potřebujete pomoci i s realizací změn, můžete pokračovat do 2. fáze. V rámci programu JIC PLATINN nabízíme 4 typy služeb: Business, Organisation, Partnership a Financing.
 
Kolik se platí?
V rámci 4 služeb Business Development, Financing, Organisation, a Cooperation máte inovační analýzu i prvních 40 hodin konzultací s expertem zdarma. Ve druhé fázi implementace inovačního projektu můžete mít dalších 80 hodin konzultací a přispíváte na 50 % nákladů. 
 
Více informací o JIC PLATINN naleznete zde:
https://www.jic.cz/platinn/#page=faq
 
Krátká ukázka:
https://www.youtube.com/watch?v=0SIRjpkyVvw
 
V případě zájmu o JIC PLATINN nás neváhejte kontaktovat. 

Bc. Vendula Dvořáková
vendula.dobiasova@ohkbreclav.cz 
tel. č.: 720 244 330