Okresní hospodářská komora Beclav

Nejbližší termín

září

26

Jak na marketing s profíkem od Red Bullu?

Unikátní možnost získat know-how od marketingového profesionála, který se ve firmě Red Bull stará o 20 zemí. Setkání plné tipů, jak uspět i bez rozpočtu. „Podíváme se na strategická témata jako výzkum, segmentaci, cílení, positioning a plánování. Následně na taktickou exekutivu skrze produktový vývoj, branding, reklamu a propagaci. To znamená, že nejprve vytvoříme mapu trhu; z ní si vybereme segmenty, na které se soustředit; stanovíme ideální pozici značky zaujetím odlišného postoje v mysli zákazníka pro optimální úspěch; navrhneme jasné cíle a až po těchto krocích vybereme vhodné nástroje a sdělení. Odneseme si pochopení posloupnosti a terminologie. Získáme návod, jak ve svém marketingu postupovat. A díky tomu budeme úspěšnější markeťáci s pořádnou výhodou oproti konkurenci.“

Proč a kdo by se měl zúčastnit?

Protože každý marketing může být lepší. Zvlášť pokud se mu příliš nevěnujete, máte k dispozici nevyužitý potenciál k rychlému růstu. Občas se podnikání rozjede tak rychle a obchodních aktivit je tolik, že na řízenou propagaci nezbývá čas či volné zdroje. Věděli jste, že k tomu dnes nepotřebujete velké peníze? Ať již vaše firma začíná, roste, maturuje, je na rozcestí či klesá, v každé fázi pomáhá určitá marketingová strategie. Jelikož v tomto kurzu nejde o “jak na Facebook.“, ale o nadčasové přístupy s širokým uplatněním, je školení vhodné pro šéfy, specialisty i pro ty, kteří se marketingu prozatím nevěnovali.

O lektorovi: Milan Formánek pracuje 13 let v marketingu Red Bullu. Otestoval různé přístupy na více jak 200 projektech a pomohl přes 100 světovým sportovcům a umělcům. Věnuje se také konzultacím, rozjel marketing úspěšné módní značce ODIVI (Forbes 30pod30). Namíchal tuto praxi s teorií 300+ obchodních audio knížek, navštívil 50 zemí, propojuje nové disciplíny a jako optimista s otevřenou myslí rád sdílí své zkušenosti.

Omezeno pro 12 účastníků!

Seminář je určen nejen pro začínající podnikatele.

Platby zasílejte v termínu od 12. 9. - 25. 9. 2019, platba musí být připsána nejpozději 25. 9. 2019.

Akceptujeme pouze platby převodem. Zaslané platby nevracíme!

 


Přihláška k semináři

Zúčastní se:

Max 3 jmen na přihlášku

Seznámil jsem se s informacemi o zpracování osobních údajů

Termín

26. září 2019
od 10:00 do 17:00

OHK Břeclav, dveře č.207,
nám. T.G.Masaryka 38/10, 690 02 Břeclav

Lektor

Miloslav Formánek
– 13 let pracuje v marketingu Red Bullu

Cena

1990(vč. 21% DPH) Členové
2590(vč. 21% DPH) Nečlenové

Informace o platbě

Číslo účtu: 675660453/0300
Variabilní symbol: 26092019

Kapacita semináře

12 osob


Přihlásit se k semináři

Kalendář událostí