Okresní hospodářská komora Beclav

Nejbližší termín

prosinec

30

TIME MANAGEMENT S VYUŽITÍM MICROSOFT OFFICE 365 - předtočený seminář

„V našem semináři se dozvíte, jak používat moderní technologie, programy a aplikace k efektivnějšímu zvládání času, úkolů, myšlenek, projektů a řízení svého týmu. Taky máte pocit, že máte plnou hlavu myšlenek, máte spoustu úkolů a nic nestíháte? Představíme si, a uvedeme do praxe tzv. GTD metodu (Get Things Done), která slouží k efektnějšímu třídění myšlenek, plnění úkolů a v neposlední řadě lepšího zvládání svého času. Ukážeme si, jaké programy a aplikace jsou pro tuto metodu nejlepší.“

Z programu např.:

  • Tvoříte nějaký firemní nebo osobní projekt, ale nevíte, kde začít? Na tvorbu a vyladění nového projektu jsou nejlepší tzv. myšlenkové mapy (Mind map). Lidský mozek lépe kreativně tvoří vizuálně než textově. Pro bouři mozků (brainstorming) jsou myšlenkové mapy efektivním nástrojem, jak zaznamenat myšlenky a nápady při tvorbě nového projektu.
  • V dnešních firmách je velký tlak především na digitalizaci firmy, přechod do on-linu a cloudových služeb. Představíme si jednotlivé programy systému Microsoft Office 365 a naučíme se, jak efektivně řídit nejenom sebe, ale i svůj tým a pomocí cloudových služeb se lépe připravit na home office.
  • V časech pandemie, lockdownu a uzavření okresů se minimalizují osobní styky a mluví se čím dál více o on-line schůzkách a on-line školení. Více se zaměříme na program Microsoft Teams a ukážeme si, jak si smluvit a efektivně vézt on-line schůzku.

Předtočený online seminář – seminář bude dostupný od 15.3.2021.

Po uhrazení platby za seminář Vám zašleme odkaz na video.

Seminář je určen nejen pro začínající podnikatele.
Platby zasílejte ihned po přihlášení na seminář.
Akceptujeme pouze platby převodem. 
Zaslané platby nevracíme!

Přihláška k semináři

Zúčastní se:

Max 7 jmen na přihlášku

Seznámil jsem se s informacemi o zpracování osobních údajů

Termín

30. prosinec 2021
od 9:00 do 11:00

PŘEDTOČENÝ
SEMINÁŘ

Lektor

Martin Dvořák
-

Cena

400(vč. 21% DPH) Členové
690(vč. 21% DPH) Nečlenové

Informace o platbě

Číslo účtu: 675660453/0300
Variabilní symbol: 30122021

Kapacita semináře

100 osob


Přihlásit se k semináři

Kalendář událostí