Okresní hospodářská komora Beclav

Uvažujete o zahájení podnikatelské činnosti, nebo chcete své podnikání rozvíjet? Potýkáte se při podnikání s nějakými problémy? Máme pro vás řešení!

Okresní hospodářská komora nabízí poradenství nejen pro začínající podnikatele.Na jednom místě tak můžete získat základní informace potřebné pro své podnikání (např. k zahájení činnosti, k provozu a k financování podniku). 
Tyto informace obdrží každý podnikatel rychle, přehledně a hlavně BEZPLATNĚ. Pomáháme nejen začínajícím, ale i stávajícím podnikatelům v orientaci podnikatelského prostředí. Ušetříme Váš čas a kapacity, které můžete věnovat svému předmětu podnikání.
 
OHK Břeclav poskytuje tyto služby:
- Informace z oblasti legislativy pro podnikatele v ČR i EU
- Poradenství a zprostředkování specializovaných odborníků (oblast práva, ekonomiky, financí daní, účetnictví, řízení systému jakosti, personalistika a pracovní právo apod.).
- Nabídky vzdělávacích programů (zejména v regionu).
- Postup při založení živnosti, firmy (Obecné informace pro podnikatelské subjekty před založením podniku, konkrétní postup pro získání živnostenského listu, poučení o Živnostenském zákonu, poučení o Obchodním zákoníku, postup při založení právnické osoby).
- Informace o zahraničních vztazích a kontaktech, spolupráce s regionálním exportním manažerem (zástupce CzechTrade).
- Celní poradenství (konzultace k aktuální celní problematice – celní zákon a související předpisy, zóny volného obchodu, licenční řízení).

Obraťte se na nás se svým dotazem osobně, telefonicky, nebo emailem a získejte bezplatně základní informace pro své podnikání.

 

Jsme tu pro Vás a pro vaše podnikání.